Kategorijos

Facebook

Gamintojai

Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas, ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką PIRKTI. Jei esate naujas „www.vaikelis.lt“ klientas, suveskite į sistemą prašomą informaciją. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą, sekti savo pirkimų istoriją, matyti ankstesnius pirkimus. Savo duomenis galite redaguoti. Pvz. jei užsakytos prekės yra dovana kitam žmogui, siuntos gavėjo adresą galite pakeisti. Jums tereikia paspausti mygtuką "Redaguoti informaciją" ir pakoreguoti norimus laukelius.

Iškart po užsakymo išsiuntimo Jūs savo elektroniniu paštu gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas.
Užsakymo vykdymo eigoje, kiekvieną kartą, vykstant pasikeitimams ir atsirandant naujiems įrašams, Jūs savo elektroniniu paštu gausite patvirtinimus.
Pakartotinai užsakymo patvirtinimą apie esamas prekes ir sąskaitą apmokėjimui gausite 1 darbo dienos bėgyje.

 

Atsiskaityti už prekes galite įvairiais būdais:

 

1. banko pavedimu pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą (Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, perveskite pinigus į mūsų sąskaitą Jums įprastu būdu: savarankiškai prisijunkite prie savo banko internetinės bankininkystės sistemos ir atlikite išankstinį pavedimą, pagal mūsų pateiktą sąskaitą arba nuvykite į Jūsų pasirinktą banko skyrių ir atlikite išankstinį pavedimą pagal mūsų pateiktą sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka jūsų pasirinktam bankui. Būtinai pažymėkite, už ką mokate. Visa informaciją, užsakę prekes, dar taip pat gausite ir elektroniniu paštu. Prekės išsiunčiamos iš karto po pavedimo.);

 

2. grynais, pristatant prekę kurjeriui. Kauno mieste atsikaitymas grynais pinigais Jums nieko nekainuos.

Kitoje Lietuvos vietoje, prekes pristatčius kurjeriui, atsiskaitant grynais pinigais, taikomas papildomas 1,49 € mokestis.

 

Ačiū Jums kad perkate www.vaikelis.lt!

Tikimės malonaus ir nuoširdaus bendradarbiavimo.

 

Veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą Nr. 921328.