Kategorijos

Facebook

Gamintojai

Prekių prkėjas turi teisę grąžinti nusipirktas ir jam netikusias ar nepatikusias prekes vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ bei LR Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

 

Jei norite prekę grąžinti - tai galite padaryti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės gavimo.

Praneškite apie tai elektroniniu paštu info@vaikelis.lt.el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums
reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Išsiųsime Jums grąžinimo formą. Grąžinimo formoje nurodykite savo vardą, pavardę, telefono Nr., užsakymo Nr., prekės pavadinimą, sąskaitos-faktūros Nr., kurią gavote kartu su prekėmis, grąžinimo
priežastis (būtina nurodyti), taip pat nurodykite banko sąskaitos Nr., kur pervesti Jūsų sumokėtus pinigus.

Grąžinant prekę prašome pateikti jos įsigijimo dokumentą - sąskaitą faktūrą.

Per dvi kalendorines darbo dienas nuo Jūsų pranešimo gavimo datos patikslinsime ir suderinsime Prekių grąžinimo tvarką ir sąlygas su Jumis asmeniškai.

 

Netinkama prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, pridėjus pirkimo dokumentą (ar jo kopiją) per 7 darbo dienas nuo pirkimo dienos.  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nepatikusios prekės siuntos siuntimo - grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Prekes grąžinkite grąžinimo formoje nurodytu adresu, per pašto ar kitą legaliai veikiančią kurjerių tarnybą.

Nekokybiškos prekės grąžinimo mokestis bus padengiamas parduotuvės  „www.vaikelis.lt“
sąskaita, klientui prekės grąžinimą vykdant per siuntų pristatymo tarnybą arba siunčiant registruotą korespondenciją Lietuvos paštu.

 

Grąžinama prekė privalo būti pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nenaudota, nepažeistos etiketės. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje buvo pristatyta. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga ir netinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti už grąžinamą prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Už prekes, kurios grąžinamos laikantis šių taisyklių, pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami per 2-7 darbo dienas nuo prekių pristatymo pardavėjui dienos.

Kai grąžinama gauta ne ta ar nekokybiška prekė, įsipareigojame pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis prekėmis arba pirkėjo pageidavimu, grąžinti už prekes sumokėtus pinigus.

Atkreipti dėmesį:

- Išoriškai prekes privalote apžiūrėti dar kurjeriui esant (kad nebūtų pažeista pakuotė).
- Gavę pažeistą pakuotę ir įtardami, kad dėl to gali būti pažeista prekės kokybė, nedelsdami susisiekite su parduotuvės administratoriumi. 
- Jei prekės trūkumai atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami, pinigai negrąžinami.
- Pirkėjui nepagrįstai atsisakius priimti jam pristatytą prekę, parduotuvės „www.vaikelis.lt“ administratorius turi teisę reikalauti iš pirkėjo atsilyginti visus dėl siuntos atsisakymo administratoriaus patirtus nuostolius, susijusius su pakartotiniu siuntos siuntimu į sandėlį ir jos sandėliavimo išlaidomis.