Kategorijos

Facebook

Gamintojai

1. Kad galėtumėte pirkti parduotuvėje, pirmiausia turite užsiregistruoti.
Registruojantis nurodykite tikslų adresą, kuriuo bus išsiųstos prekės, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, į kurį bus išsiųstas registracijos patvirtinimas.

2. Pradėkite naršyti parduotuvėje. Jūsų patogumui prekių katalogas suskirstytas i kelias pagrindines kategorijas. Išsirinkę norimą prekę, tiesiog paspauskite nuorodą "Į krepšelį". Prekių krepšelį galite koreguoti. Nebenorimas prekes galite iš jo išimti.

3. Baigę apsipirkinėjimą, įsitikinkite, ar krepšelyje yra būtent tos prekės, kurių norite ir spauskite "Užsakyti". Jeigu turite nuolaidų kupono numerį, jį įveskite.

4. Prieš patvirtindami užsakymą, įveskite adresą, kuriuo norėtumėte gauti prekes. Tai gali būti registruojantis įvestas adresas, arba bet kuris kitas.

5. Pasirinkite pristatymo būdą.

6. Patvirtinkite užsakymą. Ekrane pasirodys mūsu banko rekvizitai. Susimokėkite už prekes ir jos bus Jums išsiųstos paštu tą pačią, arba kitą darbo dieną. Elektroniniu paštu gausite pranešimą apie priimtą Jūsų užsakymą.

7. Iškilus bet kokiems klausimams rašykite mums info@vaikelis.lt Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums
reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

arba tel. 8-655-55143. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Mes atviri visiems Jūsų pasiūlymams ir idejoms, susijusioms su prekių pristatymu ir apmokėjimu už

jas.

 

 Jei pageidaujate, galite užsisakyti norimas prekes telefonu: 8-655-55143 arba elektroniniu paštu info@vaikelis.ltŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums
reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

.

 

Perskaitęs šį skyrelį, pirkėjas sutinka su:

- Prekių pirkimo ir mokėjimo sąlygomis;
- Prekių pristatymo sąlygomis ir terminais;
- Prekės kokybės garantijos sąlygomis ir prekių grąžinimo sąlygomis;
- Nuostolių parduotuvės administratoriui atlyginimu dėl nepagrįsto kliento siuntos atsisakymo siuntos gavimo metu;

- Visas prekių pirkimo sąlygas iš parduotuvės „www.vaikelis.lt“ reglamentuoja LR teisė. Visi nesutarimai, dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu tarp parduotuvės administratoriaus ir kliento. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. Teisminio ginčo vieta yra Kaunas.

 

Gerų Jums pirkinių!